آمار خود ارضایی

بیشتر از نصف مردم خود ارضایی می کنند!

خود ارضایی از جمله پدیده هایی است که تعداد زیادی از انسان ها در طول زندگی تجربه می کنند ولی همواره توسط عموم با انکار روبرو می شود. در این مقاله به موضوع خود ارضایی از بعد آمار و ارقام نگاه شده است که نشان می دهد چند درصد از مردم این عمل را انجام داده اند.

آمار خود ارضایی

آماری که توسط تحقیق و نظرسنجی یک دانشگاه در آمریکا صورت گرفت نشان می دهد که 70% مردان خودارضایی می کنند. اما خود ارضایی برخلاف تصور برخی افراد که فکر می کنند یک عمل مردانه است در زنان نیز وجود دارد و برطبق همان آمار 60 درصد از خانم ها نیز این عمل را در طول زندگی خود حداقل یکبار انجام داده اند.

خود ارضایی ضرر دارد؟

بسیاری از متخصصین سلامت جنسی، در جواب این سئوال که اندازه نرمال برای خودارضایی چقدر است به یک درک کلی اشاره کردند و آن اینکه تا مادامیکه این عمل، اختلالی در سلامت و روحیه اجتماعی و شغلی افراد ایجاد نکند عادی و معمولی است.

سخن پایانی

با اینکه آمار مربوط به کشور آمریکا می باشد ولی این پدیده توسط بیشتر مردم در دنیا انکار می شود. بنابراین درصدهای واقعی شاید بیشتر از اینها باشد! حال سوالی که پیش می آید این است که “باتوجه منع این کار در دین اسلام چند درصد از مردم کشور خودمان این عمل را حداقل برای یکبار انجام داده اند؟“.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت های مفید: قانون جذب - دارالترجمه - صادرات به عراق - سایت سلامت، تغذیه و زنان - جاهای دیدنی شیراز - دانلود سوالات آیین نامه رانندگی pdf - درمان چاقی - ابزار - تعمیرات ماشین لباسشویی - عمل بینی -ارتودنسی غرب تهران - لمینت دندان - هزینه ارتودنسی - قیمت ارتودنسی - خرید پکیج لاغری نیوشا - اصلاح طرح لبخند - بلیط هواپیما
به پارال طب در گوگل امتیاز دهید :)