جذاب‌ترین اندام‌های بدن مردان از دید خانم‌ها

جذاب ترین اندام های مردان برای زنان

شما آقایان دوست دارید بدانید که کدام اندام بدنتان برای خانم ها بیشترین جذابیت را دارد؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا با 5 مورد از آنها آشنا شوید و بدانید که دخترها به چه نقاط بدن شما توجه بیشتری دارند.

 

1- شانه‌های پهن و قوی

مطالعات دانشگاه آلبانی نشان می‌دهد رضایت جنسی خانم‌ها، رابطه‌ی نزدیکی با جذابیت‌ و چهارشانگی شریکش دارد. پیشنهاد به مردهایی که شانه‌های افتاده دارند: باشگاه بروید و تمرین کنید. شانه‌های پهن و ورزیده، همیشه نشانه‌ی قدرت و مردانگی‌ است.

2- شکم شش تکه‌

در تحقیقی که در دانشگاه ایلینویز انجام شده است، از نظر خانم‌ها عضلات شکم، جذاب‌ترین عضلات در بدن مردها هستند. قابل درک است که عضلات شکم در جلو و میانه‌ی بدن قرار دارند، پس به ناچار چشم زنان در اولین نگاه به آن‌جا می‌افتد، البته در حالی که لباس نپوشیده‌ باشید که با فرهنگ ایران بعید به نظر می رسد!

مردانی که حجم زیادی چربی در ناحیه‌ی شکم دارند، میزان تستسترون کمتری در بدنشان ترشح می‌شود، که باعث کاهش میل جنسی و کاهش قابلیت باروری‌شان می‌شود.

3- باسن خوش فرم

وقتی پشتتان به خانمی است، او به هیچ وجه به پشت سرتان یا پشت پاهایتان نگاه نمی‌کند. بر اساس نظرسنجی های اخیر، خانم‌ها هم به اندازه‌ی آقایان از باسن خوششان می‌آید. طبق مطالعه‌ای که بر روی 100 زن انجام شد، اکثرا اظهار کردند باسن عضلانی را دوست دارند.

4- کمر مخروطی و عضلانی

براساس مطالعات انجام شده 79 درصد خانم‌ها، پهنای پشت آقایان (منظور نسبت پهنای شانه به دور کمر است) را یکی از عوامل جذابیت‌ آن‌ها می‌دانند. چهارشانگی و اندام اصطلاحا هفتی، حتی می‌تواند قد مردان را از نظر جذابیت، تحت‌الشعاع قرار دهد.

5- بازوهای قوی و سفت

در یکی از نظرسنجی هایی که توسط یک وب سایت خارجی انجام شده بود و 100 دختر دانشجو در آن شرکت کرده بودند، اکثرشان بازو را یکی از مهم‌ترین عوامل جذابیت مرد‌ها معرفی کردند. به نظر خانم‌ها، بازو‌های عضلانی نشان می‌دهد که شما به خوبی از بدنتان مراقبت کرده‌اید، و همچنین اعتراف کرده‌اند که دوست دارند بازوان مردان از درون آستین تی‌شرت یا کتشان مشخص باشد! بازوان قدرتمند، یعنی مرد می‌تواند از زن محافظت کند، و بی شک یعنی می‌تواند او را بلند کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت های مفید: قانون جذب - دارالترجمه - صادرات به عراق - سایت سلامت، تغذیه و زنان - جاهای دیدنی شیراز - دانلود سوالات آیین نامه رانندگی pdf - درمان چاقی - ابزار - تعمیرات ماشین لباسشویی - عمل بینی -ارتودنسی غرب تهران - لمینت دندان - هزینه ارتودنسی - قیمت ارتودنسی - خرید پکیج لاغری نیوشا - اصلاح طرح لبخند - بلیط هواپیما - لیفت صورت - ترخیص کالا - عمل بینی
به پارال طب در گوگل امتیاز دهید :)