اعتماد به نفس در مردان و جذب زنان

زنان مجذوب مردان با اعتماد به نفس می شوند

شما آقایان می خواهید بدانید که زنان از چه نوع مردی خوششان می آید و از وی تعریف و تمجید می کنند؟ می خواهید به چنین فردی از نظر خانم ها تبدیل شوید – این مقاله را تا انتها با ما همراه باشید.

این ادعا را حتما همه ما مردان در طول زندگی بزرگسالی مان شنیده ایم که باید شجاع و پرابهت به نظر بیاییم. باید نشان دهیم که ضعیف نیستیم و می توانیم از حق خودمان و زنی که دوست داریم دفاع کنیم. نشانه های که در این مقاله معرفی می شوند شاید بسیار آسان به نظر می رسند ولی یادمان باشد که به دست اوردن اعتماد به نفس، معمولا نیاز به تمرین و تجربه زیاد دارد..

چه شکلی گام بر می دارید؟

زنان به هر چیزی دقت می کنند که شامل نوع سلیقه لباس پوشیدن و نحوه راه رفتن می شود. تمیز و مرتب پوشیدن و بدون عجله قدم برداشتن، تصور سریع و اولیه ای از مردی مسلط و موفق را تداعی می کند. البته آرام قدم برداشتن بهتر است با بی هدف قدم برداشتن متفاوت باشد.

به چشم هایش نگاه کن

در بعضی فرهنگ ها چشم در چشم دوختن شاید زیاد معمول نباشد برای همین می توانید موقع حرف زدن و ابراز احساس به یک زن، به جای چشم دوختن در نگاهش، به دهن وی خیره شوید. اکثر افراد، متوجه تفاوت فوق نمی شوند.

اگر هم در بین صحبت قرار است نکته زیبایی را در باره وضعیت فیزیکی اش بگویید از جملاتی نظیر « همه زیبایی های که برایم تحسین برانگیز هستند یکجا در تو جمع شده است» پرهیز کنید. صمیمی ترین حالت آن است که هر آنچه که واقعا در او زیبا می بینید را بدون غلو بگویید.

تعریف از مردان

اگر یک زن در حین گفتگو از خصوصیات شما تعریف کرد با متانت لبخند بزنید و تشکر کنید. یادتان باشد که افراد بی ظرفیت بلافاصله و با تعجب می پرسند واقعا؟ راست می گویی؟ بعضی مردان حتی ممکن است شروع کنند به تهیه لیستی از دلایل، که ثابت کنند لایق تعریف نیستند. ولی مردانی که به خودشان مطمئن هستند تعریف را بدون هیچ اما و اگری می پذیرند.

تلفن و تماس بعد از آشنایی اولیه

اگر او تلفن خودش را در ملاقات اول به شما داد سعی کنید بیشتر از ۴۸ ساعت برای تماس صبر نکنید چون تاثیرش این است که فکر می کند مرد ترسویی هستید یا تشخیص کاملی از ماجرای آشنایی ندارید. پروفسور روانشناسی دانشگاه پنسیلوانیا خانم Judith Coche می گوید قبل از تماس تلفنی روی نحوه بیان خودتان تمرین کنید. به نظر وی حرفی که قرار است تلفنی زده شود بهتر است به روش مدیران شرکت ها باشد که کوتاه و دقیق پیام مشخص شان را شرح می دهند.

از ضعف ها و نارسایی حرف نزنید

اگر می خواهید از وضعیت زندگی تان سخن بگویید، از جنبه های مثبت زندگی تان و چیزهایی که واقعا برای تان جالب است را شرح دهید.

در کنارشان بنشینید

زنان در برابر مردان در حالت روبرو و ایستاده معذب می شوند و احساس امنیت نمی کنند. حتی در حالت نشسته نیز روبروی شان قرار نگیرید. سعی کنید در پهلوی سمت چپ شان بنشینید. اگر به خودتان مطمئن باشید این جسارت را حتما دارید که منتظر حرکت طرف مقابل برای چرخیدن به سمت خودتان باشید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت های مفید: قانون جذب - دارالترجمه - صادرات به عراق - سایت سلامت، تغذیه و زنان - جاهای دیدنی شیراز - دانلود سوالات آیین نامه رانندگی pdf - درمان چاقی - ابزار - تعمیرات ماشین لباسشویی - عمل بینی -ارتودنسی غرب تهران - لمینت دندان - هزینه ارتودنسی - قیمت ارتودنسی - خرید پکیج لاغری نیوشا - اصلاح طرح لبخند - بلیط هواپیما
به پارال طب در گوگل امتیاز دهید :)