صبحانه پر کالری و چاقی

صبحانه پر کالری و چاقی

صبحانه به عنوان مهم ترین وعده غذایی شناخته می شود، به همین جهت اکثر مردم سعی می کنند که برای صبحانه از موارد غذایی که کالری بیشتری دارند و می توانند انرژی کافی جهت فعالیت های روزانه را تامیین کنند، مصرف می کنند اما همین صبحانه پر کاری باعث چاقی در افراد می شود اگر به یک نکته ساده و مهم دقت نشود. با ما همراه باشید تا این نکته ساده را بدانید.

رابطه چاقی و صبحانه

افرادی که صبحانه مفصل و پر کالری مصرف می کنند در اغلب موارد دیده شده است که رعایت میزان مصرف کالری در سایر وعده های غذایی را رعایت نمی کنند. بدن ما با توجه به شرایط جسمانی و فعالیتی که داریم در روز به میزان مشخصی کالری نیاز دارد و اگر بخواهیم در وعده غذایی مقدار زیادی کالری به بدن برسانیم با افزایش وزن و چاقی مواجه خواهیم شد.

جلوگیری از چاقی

راه حل ساده برای جلوگیری از چاقی برای افرادی که صبحانه خود را پر کالری استفاده می کنند، مصرف کالری کمتر در وعده ناهار و شام می باشد. با رعایت تعادل در وعده های غذایی می توانید از چاقی جلوگیری کنید. فراموش نکنید که هر سه وعده غذایی اصلی برای بدن ضروری هستند، بنابراین حذف وعده شام که در برخی افراد دیده می شود کاری درست نیست و تنها راه کار همان حفظ تعادل در میان سه وعده است.

نکته: افرادی که به تشخیص دکتر متخصص یکی از وعده هایی غذایی (بخصوص شام) را حذف کرده اند، طبق همان برنامه ای که فرد متخصص به آنها گفته است – عمل کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت های مفید: قانون جذب - دارالترجمه - صادرات به عراق - سایت سلامت، تغذیه و زنان - جاهای دیدنی شیراز - دانلود سوالات آیین نامه رانندگی pdf - درمان چاقی - ابزار - تعمیرات ماشین لباسشویی - عمل بینی -ارتودنسی غرب تهران - لمینت دندان - هزینه ارتودنسی - قیمت ارتودنسی - خرید پکیج لاغری نیوشا - اصلاح طرح لبخند - بلیط هواپیما
به پارال طب در گوگل امتیاز دهید :)