مکالمه تلفنی موفق

مکالمه تلفنی موفق

من

خودتان را معرفی کنید

بعضی ها انتظار دارند زمانیکه با ما تماس می گیرند ما فوراً آنها رابشناسیم همیشه بعد از سلام کردن خودتان را معرفی کنید، اگر تماس شما کاریست باید بعد از سلام کردن سمت کاری و خلاصه صحبتتان را هم بیان کنید.

مواظب فرم صورتتان باشید

شاید فکر کنید با کسی که در حال صحبت هستید چهره واقعی شما را نمیبیند اما این گمان کاملاً اشتباه است چون از لحن و طرز صحبت شما کاملاً مشخص است که شما خوشحال هستید یا ناراحت و…

پیغامگیر خوبی باشید

اگر کسی پیغام میگذارد اول یادداشت کنید تا فراموش نکنید و متن نوشته شده را با کسی که پیغام گذاشته چک کنید تا مبادا پیغام را اشتباه بگوئید.

وقت‌شناس باشید

اگر با کسی تماس میگیرید و جواب نمیدهد چندین بار با او پشت سر هم تماس نگیرید چون بعد از به و جود آمدن شرایط مناسب برای صحبت کردن با دیدن شماره حتماً با شما تماس میگیرد و مواظب باشید دیر وقت و یا شبها تماس با فرد غریبه نگیرید.

پشت سرهم حرف نزنید

بعد از سلام و احوال پرسی اجازه دهید تا او هم با شما صحبت کوتاهی داشته باشد و مدام تو حرفش نپرید چون احساس میکند شما به حرف های او توجه نمیکنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت های مفید: قانون جذب - دارالترجمه - صادرات به عراق - سایت سلامت، تغذیه و زنان - جاهای دیدنی شیراز - دانلود سوالات آیین نامه رانندگی pdf - درمان چاقی - ابزار - تعمیرات ماشین لباسشویی - عمل بینی -ارتودنسی غرب تهران - لمینت دندان - هزینه ارتودنسی - قیمت ارتودنسی - خرید پکیج لاغری نیوشا - اصلاح طرح لبخند - بلیط هواپیما
به پارال طب در گوگل امتیاز دهید :)