پاک کردن تاتو قدیمى با متد میکروپیگمنتیشن

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژى شاهد تغییرات چشمگیرى در زمینه آرایشى شاهد هستیم و از طرفى توجه به زیبایى و پرداختن به آن یک امرى ذاتى و فطرى است. با انجام دادن آرایش دائم یا permanent make up بدون صرف وقت به اهداف مورد نظر خود در زمینه زیبایى دائم مى رسیم. که اخیرأ روش میکروپیگمنتیشن در جوامع پیشرفته رشد چشمگیرى داشته است.

منظور از میکروپیگمنتیشن چیست؟

متد میکروپیگمنتیشن یک روش جدید و بهداشتى است که جایگزین تاتوهاى قدیمى و سنتى شده است که این روش یک فرایند کاشت رنگدانه در عمق مشخصى از پوست با حداقل اسیب به بافت مى باشد، و در واقع این روش مبنى بر اصول علمى و پزشکى است که با استفاده از دستگاه هاى استاندارد پزشکى و کیت هاى یکبار مصرف استریل و رنگهاى اصل روز دنیا (بدون سرب) با تاییدیه وزارت بهداشت انجام مى شود و به پیگمنتر این امکان را مى دهد که بنا به درخواست و در نظر گرفتن زاویه و ابعاد صورت مشترى اقدام به انجام ارایش دائم کند.

روش میکرو پیگمنتیشن برای چه کسانی بهتر است؟

کسانى که به بهداشت و سلامت فردى خود اهمییت ویژه مى دهند و یا کسانى که پوستهاى حساس دارند ویا اینکه از درد و خونریزى تاتو همیشه ترس و واهمه داشته اند ونیز کسانى که سالهاست از تاتو هاى قدیمى ابروى خود خسته شده اند مى توانند از روش میکرو پیگمنتیشن با جدید ترین دستگاه پزشکى روز دنیا amiea با ارگانیک ترین رنگها شاهد انجام یک ارایش دائم خاص وحرفه اى شوند.

روش پاک کردن تاتو

برای اینکار نیاز به مراجعه حضوری به یک فرد متخصص در زمینه زیبایی و آرایشی دارید. به هنگام مراجعه بهتر است که بررسی کنید آن شخص مجوزهای لازم از جمله FDA را داشته باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت های مفید: قانون جذب - دارالترجمه - صادرات به عراق - سایت سلامت، تغذیه و زنان - جاهای دیدنی شیراز - دانلود سوالات آیین نامه رانندگی pdf - درمان چاقی - ابزار - تعمیرات ماشین لباسشویی - عمل بینی -ارتودنسی غرب تهران - لمینت دندان - هزینه ارتودنسی - قیمت ارتودنسی - خرید پکیج لاغری نیوشا - اصلاح طرح لبخند - بلیط هواپیما
به پارال طب در گوگل امتیاز دهید :)