گیاهان دارویی کاهش میل جنسی

گیاهان دارویی کم کننده میل جنسی

برای افرادی که بیش از اندازه عطش جنسی دارند، کاهش میل جنسی لازم است. همانطور که بی میلی برای رابطه جنسی در زناشویی اختلال محسوب می‌شود، شهوت زیادی نیز چنین است. برای اینکه بتوانید میل جنسی خود را کاهش دهید، ما استفاده از داروهای گیاهی را پیشنهاد می کنیم که گزینه سالم و مناسبی است.

1- تخم سُداب

گیاه سُداب

سداب گیاهی است علفی و دائمی به ارتفاع تا حدود یک متر. برگ‌ها ضخیم و گوشت‌دار و بدون دندانه هستند که در قسمت‌های بالای ساقه به صورت ساده و در قسمت‌های پایین چند قطعه‌ای می‌باشند. رنگ برگ و ساقه‌ها سبز مایل به آبی و کدر و رنگ گل‌ها زرد است. میوه سداب به صورت کروی و متشکل از پنج برچه است که درون آن دانه‌هایی به رنگ قهوه‌ای وجود دارد. کلیه قسمت‌های هوایی گیاه بوی نامطبوعی دارد.

کاهش میل جنسی با سداب

یک گرم از این گیاه را کوبیده و سپس در یک لیوان آب جوش بریزید و نیم ساعت صبر کنید تا دم بکشد، سپس آن را صاف کرده و روزی سه فنجان میل کنید.

توجه: مصرف زیاد سُداب با توجه به سمی بودن آن برای سلامت جسمانی مناسب نمی باشد. همچنین مصرف بیش از اندازه می تواند باعث ناباروری شود.

2- تخم يا ميوه پنج انگشت

گیاه پنج انگشت

از آنجا که برگ های این گیاه پنجه ای و پنج تایی است به آن گیاه پنج انگشت و همچنین فلفل بیابانی گفته می شود که در بسیاری از مناطق ایران نیز می روید. گل های آن به رنگ آبی و شبیه سنبله ای دراز است که سپس تبدیل به گل می شود. میوه این گیاه قابض است و خواص درمانی زیادی دارد.

کاهش میل جنسی با پنج انگشت

2 تا 4 گرم از این گیاه را کوبیده و سپس در یک لیوان آن جوش بریزید و نیم ساعت منتظر بمانید تا دم بکشد. پس از رد کردن از صافی می توانید آن را سه بار، هر بار یک فنجان میل کنید.

توجه: با توجه‌ به‌ اثرات‌ هورمونی این دارو، مصرف‌ آن‌ در دوران‌ بارداری ‌ممنوع است.

3- انار ترش

میوه انار

اَنار یکی از میوه‌های درختی است که دانه‌هایی اغلب قرمز، و گاهی سفید، و یا به رنگ‌هایی بین آن دو دارد. رنگ پوست آن نیز اغلب قرمز و گاه سیاه و یا تقریباً زرد است. انار ترش به دلیل میزان پایین قند و دارا بودن اسید برای افراد مبتلا به دیابت منعی ندارد و به دلیل پتاسیم بالا ادرارآور بوده و با دفع سموم بدن جلا‌دهنده پوست است و از ویار خانم‌های باردار می‌کاهد.

کاهش میل جنسی با انار ترش

روزانه یک لیوان آب انار ترش بنوشید.

4- ترنج (بالَنگ)

بالنگ

بالنگ درختچه‌ای است به شکل غیر منظم، برگ آن با کمی اختلاف شبیه سایر مرکبات ولی میوه آن به کلی متفاوت و نوع کبیر آن در ابعاد یک خربزه کوچک است. شکل آن دراز از یک طرف متصل به شاخه کمی پهن و از طرف دیگر به نوک بارکی ختم می‌شود. پوست آن به رنگ زرد طلایی خیلی ضخیم، موج دار و دارای برآمدگی‌هایی مانند تاول درشت است. قسمت عمده میوه را با پوست زرد و گوشت سفید داخل پوست را گرفته و تقریباً جای برای گوشت ترش غیر خوراکی وسط آن باقی نگذارده‌است. گل آن سفید می‌باشد.

کاهش میل جنسی با بالنگ

روزی سه بار و هر بار یک فنجان آب ترنج بنوشید.

5- عدس

عدس مرجمک

عدس، مَرجو یا مَرجُمَک گیاهی کوچک شبیه به نخود است که معمولاً در خاک‌های فقیری که برای کاشت دیگر محصولات مناسب نیست، کاشته می‌شود. برای اینکه با استفاده از این خوراکی قوای جنسی خود را کاهش دهید، سعی کنید روزانه مقداری از آن را مصرف کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت های مفید: قانون جذب - دارالترجمه - صادرات به عراق - سایت سلامت، تغذیه و زنان - جاهای دیدنی شیراز - دانلود سوالات آیین نامه رانندگی pdf - درمان چاقی - ابزار - تعمیرات ماشین لباسشویی - عمل بینی -ارتودنسی غرب تهران - لمینت دندان - هزینه ارتودنسی - قیمت ارتودنسی - خرید پکیج لاغری نیوشا - اصلاح طرح لبخند - بلیط هواپیما - لیفت صورت
به پارال طب در گوگل امتیاز دهید :)